CZARTER JACHTÓWCZARTER BEZ PATENTU

Oferujemy czarter bez patentu – czarter jachtów motorowych, do których prowadzenia nie wymagane jest posiadanie patentu motorowodnego. Zgodnie z ustawą z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857), mówi że nie wymaga się posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 1. Od czego należy rozpocząć przygotowania do rejsu na jachcie czarterowym?

  Przygotowania do rejsu na jachcie czarterowym należy rozpocząć od wyboru jednostki najpełniej spełniającej nasze wymagania. Niezbędne jest sprawdzenie podstawowych danych technicznych oraz zapoznanie z ramowymi warunkami czarteru oraz cennikiem.

 2. Jak wyczarterować jacht?

  Z całym procesem czarteru jachtu można zapoznać się TUTAJ.

 3. Czy na jachcie jest możliwość noclegu?

  Tak. Każdy jacht wyposażony jest w koje do spania, które mogą znajdować się w otwartych lub zamkniętych kabinach.

 4. Czy zwierzęta mogą przebywać na jachcie?

  Na większości przez nas dysponowanych jachtach jest możliwość zabrania ze sobą swojego „pupila”, prosimy jednak o wcześniejsze podanie tej informacji w celu jej potwierdzenia.

 5. Czy wybierając ofertę czarter bez patentu mogę wynająć sternika?

  Oczywiście. Umożliwiamy wynajem na cały rejs lub jego część. Dodatkowo oferujemy również darmowe przeszkolenie  przed czarterem.

 6. Czy mogę wybrać port, z którego chcę rozpocząć lub zakończyć rejs?

  Tak, jednak może wiąże się to z dodatkową opłatą za doprowadzenie jachtu do wskazanego miejsca lub jego odprowadzenie po zakończeniu czarteru. Wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie.

 7. Czy udzielane są rabaty, np. dla stałych klientów?

  Tak. Wszystkie ulgi i rabaty na rejsy można znaleźć TUTAJ.

MASZ PYTANIA DO NASZEJ OFERTY?