CZARTER JACHTÓWJACHTY ŻAGLOWE

Oferujemy czarter jachtów żaglowych w Giżycku. Posiadamy zróżnicowaną flotę jachtów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Większość naszych jachtów jest z rocznika 2022/2023. Wszystkie jednostki są bardzo dobrze wyposażone, w idealnym stanie technicznym. W naszej ofercie znajdują się również jachty nie produkowane już przez stocznie, takie jak: Phila 880 czy Maxus 33 cechujące się znakomitymi właściwościami nautycznymi. Są regularnie odświeżane, posiadają nowe ożaglowanie czy materace.

W razie wątpliwości w wyborze jednostki, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w dopasowaniu jednostki do potrzeb załogi. Wszystkie jachty żaglowe znajdziecie Państwo poniżej.

 

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 1. Od czego należy rozpocząć przygotowania do rejsu na jachcie czarterowym?

  Przygotowania do rejsu na jachcie czarterowym należy rozpocząć od wyboru jednostki najpełniej spełniającej nasze wymagania. Niezbędne jest sprawdzenie podstawowych danych technicznych oraz zapoznanie z ramowymi warunkami czarteru oraz cennikiem.

 2. Jak wyczarterować jacht?

  Z całym procesem czarteru jachtu można zapoznać się TUTAJ.

 3. Czy na jachcie jest możliwość noclegu?

  Tak. Każdy jacht wyposażony jest w koje do spania, które mogą znajdować się w otwartych lub zamkniętych kabinach.

 4. Czy zwierzęta mogą przebywać na jachcie?

  Na większości przez nas dysponowanych jachtach jest możliwość zabrania ze sobą swojego „pupila”, prosimy jednak o wcześniejsze podanie tej informacji w celu jej potwierdzenia.

 5. Czy mogę wybrać port, z którego chcę rozpocząć lub zakończyć rejs?

  Tak, jednak może wiąże się to z dodatkową opłatą za doprowadzenie jachtu do wskazanego miejsca lub jego odprowadzenie po zakończeniu czarteru. Wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie.

 6. Czy udzielane są rabaty, np. dla stałych klientów?

  Tak. Wszystkie ulgi i rabaty na rejsy można znaleźć TUTAJ.

MASZ PYTANIA DO NASZEJ OFERTY?